آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۴۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ساعت ۱۰:۱۹
گزارش

بازدید میدانی از اصناف شهرستان مانه وسملقان

روز چهارشنبه به تاریخ دهم شهریور ماه حسین حاجی بگلو ریاست سازمان صمت استان در ادامه بازرسی های خود از بازار های استان جهت کنترل قیمت ها و نظارت بر ارائه کالا و خدمات توسط اصناف استان در شهرستان مانه و سملقان حضور یافت و به بازدید از بازار شهرستان به خصوص مصالح فروشان و نانوایی های پرداخت.
بازدید میدانی از اصناف شهرستان مانه وسملقان ,

به گزارش خبر نگار عصر اترک از مانه و سملقان روز چهارشنبه به تاریخ دهم شهریور ماه حسین حاجی بگلو ریاست سازمان صمت استان در ادامه بازرسی های خود از بازار های استان جهت کنترل قیمت ها و نظارت بر ارائه کالا و خدمات توسط اصناف استان در شهرستان مانه و سملقان حضور یافت و به بازدید از بازار شهرستان به خصوص مصالح فروشان و نانوایی های پرداخت.

حاجی بگلو به همراه  علی صفر زاده رئیس اداره صمت شهرستان مانه و سملقان از بازار مصالح فروشان این شهرستان بازدید و در مورد نحوه و چگونگی خرید سیمان از بازار بورس و تامین این کالا در استان توضیحات لازم را ارائه نمود.

 در ادامه این بازدید ها ریاست سازمان صمت  به همراه هیئت همراه به منظور بهبود کیفیت نان، ساعات دقیق پخت، رعایت تعطیلات مجاز و رعایت وزن دقیق چونه نان و .... از نانوایی های این شهرستان بازدید نمود.

 مردم عزیز شهرستان می توانند  تخلفات صنفی مشاهده شده را با شماره «124»  ستاد خبری صمت  در میان بگذارند.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار سمنگان