آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۷۹۵۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ساعت ۸:۱۷
امام جمعه آشخانه :

حمایت از ولایت راز جاودانه شدن سردار سلیمانی است

امام جمعه آشخانه گفت: سردار سلیمانی، مومن به ولایت، نظام و انقلاب بود و با شجاعت از آرمان و عقیده اش دفاع کرد تا در این راه به شهادت رسید و به همه فرزندان این کشور آموخت که راه جاوادانه ماندن راه حمایت از ولایت است.
حمایت از ولایت راز جاودانه شدن سردار سلیمانی است,

حجت الاسلام و المسلمین شریعتی نژاد، امام جمعه آشخانه در گفت و گو با خبر نگار عصر اترک در مانه و سملقان  با بیان اینکه یاد حاج قاسم دائما در خاطر ها و دل ها و مکان ها  حضور دارد گفت: باید به دشمنان او بگویم شما خواستید او را فیزیکی از ما بگیرید اما خون او تا تمام کاخ های ظالمانه شما را در سراسر دنیا  ویران می کند.

 وی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی از لحاظ ولادت ایرانی است و از لحاظ مذهب شیعه دوازده امامی است و از لحاظ کمک به ملت، مدافع انقلاب، مدافع نظام و یاری دهنده دین خداست، گفت: اما از این لحاظ  که برای آزادی ملت های مستضعف در دنیا با مستکبران جنگید، سردار آزاده بین المللی جهان اسلام است.

امام جمعه آشخانه تاکید کرد: سردار سلیمانی به قدری اخلاص در جهاد و مجاهدت از خود نشان داد که خونش ثار الله شد و خونی که ثار الله شد دردنیا بی نظیر و ابدی می شود.

وی در ادامه با اشاره به تشییع باشکوه سردار گفت:  امت اسلام برای این شهید سوخت و داغدار شد و  تشیع جنازه بی نظیری اتفاق افتاد که برای احدی از اولیا خدا چنین تشیع جنازه ای انجام نشد.

حجت الاسلام شریعتی افزود: این تشیع جنازه می تواند الگویی برای همه جوانان باشد که اگر دین خدا را یاری کنند و خالصانه پای دین خدا باشند، خداوند خریدار آنها می شود و آنان  جاودانه زندگی خواهد کرد.

امام جمعه  آشخانه گفت: سردار سلیمانی،مومن به ولایت و نظام و انقلاب بود و با شجاعت از آرمان و عقیده اش دفاع کرد تا در این راه به شهادت رسید و به همه فرزندان این کشور آموخت که راه جاوادانه ماندن راه حمایت از ولایت است.

حجت الاسلام و المسلمین شریعتی نژاد تاکید کرد: عقیده به ولایت و حمایت از ولایت یک مکتب را به وجود می آورد.

وی در ادامه با بیان اینکه سردار دلها از پاکی،اخلاص خاصی بهره برده بود، تصریح کرد: سردار سلیمانی  می تواند برای مدیران الگو باشد از این جهت که همه مدیران ذوب در ولایت باشند و اخلاص داشته باشند برای مردم خوب کارکنند و پاکیزه باشند یعنی تمام اعضا و جوارح خود را با عبادت و بندگی خدا پاک  وپاکیزه کنند.

حجت الاسلام و المسلمین شریعتی نژاد تاکید کرد: شهیدسلیمانی شجاع و خدمتگذار بندگان خداوند بود و خود را خادم خالص در خدمت مردم می دید  و به این نگاه باور داشت و او خود را وقف انسان های مظلوم مسلمان در دنیا کرده بود که قهرمان ملی شد؛ امیدواریم این الگو موفق برای جوانان سرمشق باشد و انان نیز به این الگو  و قهرمان در دنیا افتخار کنند وخود نیز در این مسیر گام های خوبی را بردارند.

انتهای پیام/ صدیقی 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار سمنگان