آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۷۲۹۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ساعت ۸:۵۷

پرداخت بیمه کارگران شهرداری قاضی پنج ماه تاخیر افتاده است/ ابطال مجوز سنگ شکن به دلیل بدهی

علیرضا زیرکی در خصوص معوقات پرداخت بیمه تامین اجتماعی نیروها گفت: پنج ماه حق بیمه کارگران این شهرداری به تاخیر افتاده است و طی رایزنی هایی که انجام شده بود، مقرر شد که حق بیمه به صورت اقساطی پرداخت شود اما به دلیل پرداخت نشدن مجدد، امکان قسط بندی نیز وجود ندارد.
پرداخت بیمه کارگران شهرداری قاضی پنج ماه تاخیر افتاده است/ ابطال مجوز سنگ شکن به دلیل بدهی ,

علیرضا زیرکی، شهردار قاضی در گفتگو با خبرنگار عصراترک در این شهرستان در رابطه با معوقات حقوقی نیروها این شهرداری اظهار داشت: زمانی که شهرداری را تحویل گرفتم، معوقات حقوق نیروها بسیار زیاد بود اما الان به سه ماه رسیده است.

شهردار قاضی در خصوص معوقات پرداخت بیمه تامین اجتماعی نیروها توضیح داد: پنج ماه حق بیمه کارگران این شهرداری به تاخیر افتاده است و طی رایزنی هایی که انجام شده بود، مقرر شد که حق بیمه به صورت اقساطی پرداخت شود اما به دلیل پرداخت نشدن مجدد، امکان قسط بندی نیز وجود ندارد.

وی ادامه داد: باوجود اینکه چندین بار پرداخت بیمه کارگران شهرداری قاضی تقسیط شد، اما پرداخت صورت نگرفت، براین اساس با پیگیری های انجام شده با مدیر کل بیمه، موافقت شد که یک سوم، مبلغ بیمه را پرداخت و باقی مانده را طی این ماه واریز کنیم.

زیرکی در رابطه با مابقی پرداخت حق بیمه ها توضیح داد: به دلیل بالابودن مبلغ و اینکه قادر به پرداخت به موقع این حق بیمه نیستیم و تقسیط قبلی هم ممکن نیست، مابقی مبلغ را در چند قسط با احتساب جریمه پرداخت می کنیم درحالی که اگر سنوات قبل اقساط به موقع پرداخت می‌شد ۱۵۰ میلیون تومان از ۶۶۰ میلیون تومان معوقه بخشیده می شد.

وی خاطرنشان کرد: در زمان تحویل شهرداری با حجم عظیمی از بدهی ها مواجه شدیم، به دلیل بدهی شهرداری قاضی به سازمان صمت، مجوز سنگ شکن باطل شده بود و باید تعطیل می شد اما با پیگیری های صورت گرفته، مبلغ 270 میلیون تومان بدهی به این سازمان را به 217 میلیون تومان رساندیم و باید تا مرداد ماه سال جاری تسویه شود.

زیرکی همچنین در رابطه با بدهی هایی که ارگان های دولتی و ادارات به شهرداری قاضی دارند، توضیح داد: در خصوص بدهی هایی که ادارات مختلف به شهرداری قاضی داشتند، جلسات ادارات مختلف برگزار شده و متاسفانه چون کمیسیون ماده 100 برگزار نشده، برای پرداخت بدهی به شهردرای یک سری مستندات و مدارک لازم است که تاکنون وصول نشده و امید است با سفر رئیس جمهور به استان بتوانیم اعتبارات را جذب کنیم.

 

انتهای پیام/ رحمانی 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار سمنگان