آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۸۱۴۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ساعت ۱۷:۱۶
امام جمعهآشخانه:

نگذارید دشمن در فکر و اندیشه تان نفوذ کند

امام جمعه اشخانه گفت: بر همه آحاد مردم واجب و ضروری است که نگذارند دشمن در فکر و اندیشه آنان نفوذ کند و از دایره ی شبهاتی که به وسیله رسانه های مجازی ایجاد می شود بر حذر باشند .
نگذارید دشمن در فکر و اندیشه تان نفوذ کند,

به گزارش خبرنگار عصراترک از مانه وسملقان حجت الاسلام شریعتی نژاد امام جمعه اشخانه درخطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تسلیت آغاز ایام سوگواری آل الله به پیام قیام امام حسین علیه السلام اشاره کرد و گفت: این پیام امروز من و شما است که اگر دیدیم آمریکا و اسرائیل و دولت های غربی و اروپایی و عدهای از حکومت های ارتجاعی عرب منطقه بر علیه اسلام ، دروغ و شایعات و تهمت های ناروا به اسلام نسبت میدهند تا اینکه مسیر حرکت مسلمین را از جاده اسلام  منحرف کنند در مقابل آنان ساکت نباشیم بلکه بر علیه آنان باید فریاد بزنیم قیام کنیم وتا مرزشهادت با آنان بجنگیم.

وی  گفت: هرگاه مردم معروف های دین را بشناسند و در مسیر صالح و رستگاری گام بردارند از زندگی دنیایی خود لذت می برند و در زندگی آخرت سرافرازند.

وی توصیه کرد: این شب و روز های محرم باید از گناهان توبه کنیم مخصوصاً اگر به خدا و دستورات دین سوء ظن پیدا کرده ایم توبه کنیم. 

وی تصریح کرد:  بر همه آحاد مردم واجب و ضروری است که نگذارند دشمن در فکر و اندیشه آنان نفوذ کند و از دایره ی شبهاتی که به وسیله رسانه های مجازی ایجاد می شود بر حذر  باشند . زیرا خطر شبهات در فکر جوان از خطر کرونا بدتر است چون شبهه مرز اعتقاد و فکر انسان را نابود می کند.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار سمنگان